Vila 77 - Era det në mes të Tiranës

 

Vila 77 eshte nje vile e ndertuar sipas nje arkitekture tradicionale tiranase, ndodhet vetem 3 min larg sheshit Skenderbej. Vila 77 ofron ne zemer te Tiranes prodhimet e detit po me te njejten freski dhe shije si te nxjerra nga rrjetat dhe grepat e peshkatareve. Vila 77 kombinon elegance me dizajnin modern duke ofruar transparencen e gatimit ne nje guzhine te hapur per ata qe dashurojne ushqimin. Vendi ideal per festa private, takime dhe evente te ndryshme.

Peshku i eger, ostrikeria, krostacet, molusqet  dhe shume prodhime te tjera deti jane ato qe spikatin tek Vila 77. Ushqimi i fresket bio i prodhimeve te detit shoqeruar me pijet e prodhuesve lokale dhe te huaj, sherbimi, mikpritja dhe qetesia e bejne kete vend te pershtatshem per te kaluar nje dreke/darke, event familjar ose duke zgjedhur midis tre ambjenteve: barit, restorantit dhe dhomave te ngrohta te larta te Viles ku mund te organizoni evente private.

 

 

Ofertë Biznesi

Menu 950 lek personi

 • Sallatë jeshile
 • Supë peshku
 • Friture mix 300gr
 • Ujë 0.5l
 • 1 Gotë Verë

Menu 1200 lek personi

 • Sallatë jeshile + salmon + salcë rosé
 • Linguini fruta deti
 • Peshk koc ose levrek në prush
 • Ujë 0.5l
 • 1 Gotë Verë

Menu 1450 lek personi

 • Antipastë fruta deti
 • Sallatë spinaqi
 • Risotto karkalec + rucola + domate
 • Fileto peshku me limon
 • Ujë 0.5l
 • 1 Gotë Verë

 

Rruga e Kavajës
Përballë xhamisë "Dine Hoxha"
Tiranë

SHIKO HARTEN > 

 

Orari

E Hënë 11:30 - 24:00
E Martë 11:30 - 24:00
E Mërkurë 11:30 - 24:00
E Enjte 11:30 - 24:00
E Premte 11:30 - 24:00
E Shtunë 12:00 - 24:00
E Djelë 12:00 - 24:00

 

Na Ndiqni

 

Newsletter

Rregjistrohuni për të marrë ofertat tona promocionale dhe të rejat më të fundit!