Menu

Prodhimet e Detit

 

Acuge 300
Brusketa pomodorini borzilok 150
Gafore 1kg 2000
Kallamar domate te thara  850
Kallamar zgare  2500
Karkalec me salce kerry 950
Mix guackash sotte  2000
Oktapod me fasule 850
Sallate Rukola pmodorini gran a  450
Sallate spinaqi  350
Sallate cook&lock 450
Sallate fruta deti  980
Sallate jeshile salmon salce rose  500
Tave  me panna karkalec I vogel 700

Linguine karkalec kungull 700
Linguine me gaforre 500
Ravioli freschi ricotta spinaq 600
Rissotto karkalec ruccola 700
Barbun 350 gr 870
Gjuhez  3000
Karkalec I pare 350gr 1680
Karkalec I 3 300gr 900
Karkalec tiger 4000
Koce e 1 1 kg 4000
Pescatrice  1kg 2500
Sepje kallamre 350gr 870
Skorfano 2000
Tave ngjale  500


 

Verërat

 Papale  5000
Peccorino  3000
Pinot grigio 1600
pinot Grigio mezzocorona  2200
Primitivo di manduria 5000
Quale  1700
Ripasso 4000
Rose 1200
Salento primitivo  5000
Salice Salentino  1800
San Giovese 1000
Sauvignon Luani  1800
Suavemente  2000
Sud del sud 2600
Testa rossa 7000Trebbiano  1000
Trebiano Kantina Bardha  1800
Vere e bardhe e hapur  800
Vere e kuqe e hapur 1000
Vere piccini e kuqe  1000
La piuma  2500
La salute  2200
Loreto sangiovese 1000
Loreto trebiano  1000
Lueta  2800
Marrone barbaresco 6500
Marrone barolo 6500
Nativ Taurasi  5000
Menegoli  3500

 

Rruga e Kavajës
Përballë xhamisë "Dine Hoxha"
Tiranë

SHIKO HARTEN > 

 

Orari

E Hënë 11:30 - 24:00
E Martë 11:30 - 24:00
E Mërkurë 11:30 - 24:00
E Enjte 11:30 - 24:00
E Premte 11:30 - 24:00
E Shtunë 12:00 - 24:00
E Djelë 12:00 - 24:00

 

Na Ndiqni

 

Newsletter

Rregjistrohuni për të marrë ofertat tona promocionale dhe të rejat më të fundit!