Rezervim

:

 

Rruga e Kavajës
Përballë xhamisë "Dine Hoxha"
Tiranë

SHIKO HARTEN > 

 

Orari

E Hënë 11:30 - 24:00
E Martë 11:30 - 24:00
E Mërkurë 11:30 - 24:00
E Enjte 11:30 - 24:00
E Premte 11:30 - 24:00
E Shtunë 12:00 - 24:00
E Djelë 12:00 - 24:00

 

Na Ndiqni

 

Newsletter

Rregjistrohuni për të marrë ofertat tona promocionale dhe të rejat më të fundit!