Oferta Biznesi

 

Ofertë Biznesi

Menu 950 lek personi

 • Sallatë jeshile
 • Supë peshku
 • Friture mix 300gr
 • Ujë 0.5l
 • 1 Gotë Verë

Menu 1200 lek personi

 • Sallatë jeshile + salmon + salcë rosé
 • Linguini fruta deti
 • Peshk koc ose levrek në prush
 • Ujë 0.5l
 • 1 Gotë Verë

Menu 1450 lek personi

 • Antipastë fruta deti
 • Sallatë spinaqi
 • Risotto karkalec + rucola + domate
 • Fileto peshku me limon
 • Ujë 0.5l
 • 1 Gotë Verë

 

Rruga e Kavajës
Përballë xhamisë "Dine Hoxha"
Tiranë

SHIKO HARTEN > 

 

Orari

E Hënë 11:30 - 24:00
E Martë 11:30 - 24:00
E Mërkurë 11:30 - 24:00
E Enjte 11:30 - 24:00
E Premte 11:30 - 24:00
E Shtunë 12:00 - 24:00
E Djelë 12:00 - 24:00

 

Na Ndiqni

 

Newsletter

Rregjistrohuni për të marrë ofertat tona promocionale dhe të rejat më të fundit!